Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs, Santa Mūrniece, Latvija, Valmiera, Annas iela 4 , LV-4201, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam pakalpojumu PDF formātā Pircēja e-pastā, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic pakalpojuma pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina pakalpojuma piegādi no 14-35 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par pakalpojumu, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

  • Krāsu paketes piegāde līdz 14 dienu laika posmā, no brīža, kad  ir saņemta apmaksa par pakalpojumu.

  • Sudraba paketes piegāde 1-2 nedēļu laikā, no brīža, kad ir saņemta apmaksa par pakalpojumu.

  • Zelta paketes piegāde 2-3 nedēļu laikā, no brīža, kad ir saņemta apmaksa par pakalpojumu.

  • Dimanta paketes piegāde 2-3 nedēļu laikā, no brīža, kad ir saņemta apmaksa par pakalpojumu.

  • Virtuves vai vannas istabas paketes piegāde 4-5 nedēļu laikā, no brīža, kad ir saņemta apmaksa par pakalpojumu.


Atteikuma tiesības

Šajā gadījumā atteikuma tiesības netiek piemērotas, jo pasūtītais pakalpojums ir izgatavots tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā [saite uz privātuma politiku].Interjera Dizains

...